ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY

W TROSCE O NASZYCH NAJMŁODSZYCH KLIENTÓW PRZYGOTOWALIŚMY DWA RODZAJE WARSZTATÓW:

Wesołe Bobasy

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sensoryki dla dzieci od 6 miesiąca życia do 1,5 roku. Małe Bobasy poznają otaczający świat wszystkimi zmysłami, na tych zajęciach będziemy chcieli pomóc dziecku w poznaniu otaczającego go świata. Zajęcia prowadzone są w bliskiej relacji rodzica z dzieckiem. Zajęcia w grupach max 12 osób, czas trwania 35 min. Godziny do południa.

Duże Krasnale

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami multi sensoryki, elementami tańca, zabaw ruchowo-sprawnościowych dla dzieci od 1,5 do 3 lat. Podstawowym celem jest rozwijanie wszystkich podstawowych umiejętności dziecka, oraz pobudzanie jego kreatywności. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy Zajęcia w grupach max 10 osób, czas trwania 40 min.

DLA DZIECI POWYŻEJ 5 ROKU ŻYCIA 2 KOLEJNE PROPOZYCJE:

Eksperymenty

zajęcia mają na celu rozbudzić w dzieciach chęć poznawania świata chemii i fizyki, pokazać że nie są one nudne, ale ciekawe, nieprzewidywalne i zaskakujące,można powiedzieć czarodziejskie. grupy max 10-12 osób. Czas trwania 45-60 min.

Kuchcikowo

grupy max 10-12 osób. Czas trwania 60 min. Kuchcikowo to warsztaty kulinarne dla dzieci. Dzięki nim mali kucharze nauczą się przygotowywać pyszne, ale także i zdrowe posiłki. Na tych zajęciach dziecko będzie miało szansę robić to, na co w domu czasem brakuje czasu. Podczas przygotowywanych posiłków nie zabranie na pewno dobrej atmosfery, ale także i zagadek czy ciekawostek kulinarnych. Kucharze nauczą się wykonywania potraw, według przepisu który będą mogli zabrać do domu. Dzięki temu z łatwością wykonają pyszne smakołyki dla rodziców czy rodzeństwa. Warsztaty te otworzą dzieci na różne kolory oraz smaki dzięki czemu odbędą kulinarną podróż dookoła świata.