ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo naszym Gościom gwarantujemy poprzez:

Wysoką jakość urządzeń i atrakcji – Zabawki i sprzęty wykonane są w UE,  z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. Spełniamy najwyższe standardy, dysponujemy wymaganymi certyfikatami.

Elektroniczny system wejść i wyjść – każdy z gości, po zakupie biletu, otrzymuje transponder z chipem.

Monitoring wewnętrzny – sieć kamer pozwala nam na stałą obserwację bawiących się Gości i szybką interwencję, dyskretnej obsługi w sytuacjach ryzyka.

Wyposażenie w nowoczesne systemy przeciwpożarowe, wentylację i klimatyzację – pozwala nam zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu naszych Gości. Spełniamy surowe wymogi przepisów P.Poż i BHP – Sala wyposażona jest w wyjścia ewakuacyjne, oświetlenie awaryjne, bezpośrednie połączenie alarmowe z jednostką Straży Pożarnej, hydranty.

Strefy wiekowe – dla komfortu najmłodszych, dla dzieci do 3 roku życia, mamy specjalną strefę! Oznaczenia, że jest to miejsce dla maluchów sprawiają, że najmłodsi bawią się w swoim towarzystwie!

Profesjonalną obsługę – wszyscy nasi pracownicy to profesjonaliści. Potrafią w grzeczny, ale asertywny sposób czuwać nad bezpieczeństwem Gości. Jednocześnie lubią dzieci i lubią z nimi pracować. Dzięki temu zabawa w Kids And Play jest bezpieczna i pełna radości.

Wszystkie zasady obowiązujące w Kids And Play zostały stworzone po to, by zabawa była bezpieczna i przyjemna dla wszystkich użytkowników Sali! Wszystkie osoby wchodząc na Salę są zobowiązane do zapoznania się z Regulaminem Sali Zabaw i Instrukcją obsługi poszczególnych urządzeń oraz przestrzegania ich zapisów.